Par mums

Peldēšanas skola bērniem un jauniešiem

Peldēšanas skolā “Daugava” Jūsu bērns apgūs peldētprasmju pamatus un pakāpeniski uzlabos savu peldēšanas līmeni profesionālu un pieredzējušu treneru pavadībā.

Mācoties un pilnveidojot savas peldētprasmes, bērns veicinās veselīgu dzīvesveidu, stiprinās imunitāti, attīstīs savu fizisko ķermena formu, veidos pareizu stāju, uzlabos garīgo labsajūtu, un pievērsīsies aktīvam dzīvesveidam.

Apgūt peldēšanas prasmes ir svarīgi jebkurā vecumā, taču vislabāk to darīt jau agrā bērnībā, kad kustību iemaņas cilvēks izprot un iegaumē ātrāk un precīzāk.

Dažāda vecuma cilvēkiem un bērniem ir svarīgi apgūt peldēšanas prasmes gan fiziskās labsajūtas uzlabošanai, gan lai justos droši uz ūdens un prastu precīzi rīkoties peldoties dabas ūdenstilpnēs, kas Latvijā ir pieejamas lielā daudzumā – gan ezeri un upes, gan jūra u.c. ūdenstilpnes.

sazināties ar mums

Peldēšanas skola bērniem un jauniešiem

Peldēšanas skolā “Daugava” Jūsu bērns apgūs peldētprasmes pamatus un pakāpeniski uzlabos savu peldēšanas līmeni, kā arī radīs sev drošības sajūtu atrodoties ūdenī profesionālu un pieredzējušu treneru pavadībā.

sazināties ar mums

Mūsu sertifikāti